Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]ŻÓŁTY TEKST NA PM - Jak to zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram sobie teraz na VirtualMT2, a tam nagle jakiś kid do mnie:

 

22808672351922571927.jpg

 

 

Moje pytanie: Jak zrobić taki żółty tekst? tzn. Jak takim pisać? To nie jest GM na 100%

:)

Opublikowano

to gm rzal mi cie jusz morzesz sie pozegnaci z kontem

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

Opublikowano

Ale dzieci się już podszywają "w szafce GM'a" jak miałbym wciskać jakieś kity to że coś z błędem bazy danych i napewno bym ortografii przestrzegał.

Opublikowano

To jest chyba opcja w kamermodzie, czat i szept jest na kolor jaki chcesz ;-)

 

PS: ten gimbus który się podszywał to niezłe fail'e zaliczył :D raz średnik raz dwukropek.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

kamer mod wpisujesz [red[ i piszesz na czerwono lub [greeen] i na zielono :P masz nawet pod modem - kolorowe tagi na czacie:[red] [blue] [lightblue] [pink] [green] [yellow] [black] [gray] [violet] [brown] [orange] [gold] [notice] [random] [/] (wymagane szkło intuicji!) www.metin2mod.tk

 

 

 

niezapomnij pobrac moda :D http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html

Kradne , gwalce i zabijam

azwgvn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...